SİPARİŞ & TESLİMAT ŞARTLARI

Siparişim elime ne zaman ulaşır?
formaniciz.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun, bankanız tarafından onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın tarafımıza yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde siparişlerin üretim süresi 7-10 iş günüdür. Siparişler kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine en geç 2 iş günü, İstanbul dışına en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Saat 14:00’den  sonra verilen siparişleriniz bir sonraki günkü iş programında işlem görecektir.

Haftasonu Siparişleri

Cumartesi günü 12:00’den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize 2 gün geç ulaşabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde kargoya ürün teslimatı yapılmamaktadır. Fakat hafta içi kargoya verilmiş olan ürünlerin teslimatı, kargo firması tarafından bu günlerde de yapılabilir.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlere ait ‘’Hemen Teslim’’ ibaresi bulunmayan ürünlerin süresi 7-10 iş günüdür. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Alternatif Alıcı Bilgileri

formaniciz.com verdiğiniz siparişlerde, “Teslimat Bilgileri ” kısmı dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Kargo Ücretleri

Sitemizde 7500 TL’yi geçen alışverişlerde kargo ücreti ödenmemektedir. 

GARANTİ KOŞULLARI

Satın Aldığım Ürünlerin Garantisi Var mı ?

formaniciz.com üzerinden almış olduğunuz tüm ürünlerin kalite garantisi ve siparişinize ait ürünlerin elinize tam ve eksiksiz ulaşana kadar tüm sorumluluk, Güntaç Giydiren – Bandosan Tic. ve San.  şirketine aittir.

Teslimat Esnasında Ürünlerimi Kontrol Etmeli miyim ?

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

Eğer üründe herhangi bir zarar varsa, kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının tam olarak görevini yerine getirmiş olduğunu kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İADE ŞARTLARI

Genel olarak ÖZEL SİPARİŞ olarak üretilen dijital baskılı veya baskısız forma-şort-eşofman vb tekstil ürünlerimiz iade yapılamaz, iade kabul edilmez.

İPTAL PROSEDÜRÜ

Tasarım aşaması ve öncesindeki bildirilen veya kaporası yatırılan siparişler iptal edilebilir. Tasarım onayı verildikten ve üretim işlemi başladıktan sonra ise İPTAL istekleri kabul edilmez.

Lütfen siparişinizde iptal etmek istediğiniz ürünün,

  • Sipariş Numarasını
  • Ürün Kodunu
  • İptal Edilecek Ürün Adedini belirterek info@formaniciz.com e-posta adresine size ulaşabileceğimiz güncel telefon numarası ile birlikte iletiniz.

Tarafınıza ulaşmış olan siparişlerin iade bildirimleri için telefon hattımızı yada info@formaniciz.com mail adresimizi kullanmanız gerekmektedir.

 GÜVENLİK SİSTEMİ

Sitemizden yüksek avantajlar ve hiçbir yerde bulamayacağınız kampanyalarla ürün almanızın yanında bunları yaparken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor. formaniciz.com’da bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.

Bilgilerinizin gerçekten formaniciz.com’a gönderildiğini güvence altına alarak, 2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı kullanılmaktadır.