SİPARİŞ & TESLİMAT ŞARTLARI

Siparişim elime ne zaman ulaşır?
sporburada.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun, bankanız tarafından onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın tarafımıza yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde siparişlerin üretim süresi 7-10 iş günüdür. Siparişler kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine en geç 2 iş günü, İstanbul dışına en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Saat 17:00’den  sonra verilen siparişleriniz bir sonraki günkü sevkiyat ile işlem görecektir.

Haftasonu Siparişleri

Cumartesi günü 12:00’den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde kargoya ürün teslimatı yapılmamaktadır. Fakat hafta içi kargoya verilmiş olan ürünlerin teslimatı, kargo firması tarafından bu günlerde de yapılabilir.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlere ait ‘’Hemen Teslim’’ ibaresi bulunmayan ürünlerin süresi 3-5 iş günüdür. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Alternatif Alıcı Bilgileri

sporburada.com verdiğiniz siparişlerde, “Teslimat Bilgileri ” kısmı dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Kargo Ücretleri

Sitemizde 750,00 TL yi geçen alışverişlerde kargo ücreti ödenmemektedir. 750,00 TL altındaki alışverişlerde sepetinizde hesaplanmaktadır.

GARANTİ KOŞULLARI

Satın Aldığım Ürünlerin Garantisi Var mı ?

sporburada.com üzerinden almış olduğunuz tüm ürünlerin kalite garantisi ve siparişinize ait ürünlerin elinize tam ve eksiksiz ulaşana kadar tüm sorumluluk, Güntaç Giydiren – Bandosan Tic. ve San.  şirketine aittir.

Teslimat Esnasında Ürünlerimi Kontrol Etmeli miyim ?

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

Eğer üründe herhangi bir zarar varsa, kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının tam olarak görevini yerine getirmiş olduğunu kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İADE ŞARTLARI

sporburada.com’dan satılan tüm ürünler Güntaç Giydiren – Bandosan Tic. ve San.’ nin garantisi altındadır.

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

  • Ürünün faturası,
  • Neden iade ettiğinizi belirten ıslak imzalı dilekçeniz.
  • 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünleri kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan adresimize teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Özel olarak üretilen ürünlerde iade mümkün değildir.

Firmamıza iade edilen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda kargo bedeli ve tahsilat hizmeti tutarları düşülecek ve ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.

Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

İPTAL PROSEDÜRÜ

Lütfen siparişinizde iptal etmek istediğiniz ürünün,

  • Sipariş Numarasını
  • Ürün Kodunu
  • İptal Edilecek Ürün Adedini belirterek info@sporburada.com e-posta adresine size uaşabileceğimiz güncel telefon numarası ile birlikte iletiniz.

Tarafınıza ulaşmış olan siparişlerin iade bildirimleri için telefon hattımızı yada info@sporburada.com mail adresimizi kullanmanız gerekmektedir.

GÜVENLİK SİSTEMİ

Sitemizden yüksek avantajlar ve hiçbir yerde bulamayacağınız kampanyalarla ürün almanızın yanında bunları yaparken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor. sporburada.com’da bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.
Bilgilerinizin gerçekten sporburada’ya gönderildiğini güvence altına alarak, 2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı kullanılmaktadır.